Добова оренда квартир в Маріуполь

6 пропозицій

Маріуполь, пр.Ленина  97

2 комн. квартира

Маріуполь, пр.Ленина 97

400 Татьяна Клименко

Маріуполь
Маріуполь - великий центр машинобудування і металургії України . Місто відомебагатьом не тільки своїми промисловими підприємствами , але і ласкавимАзовським морем. Сюди з настанням курортного сезону приїжджає чималовідпочиваючих з різних регіонів країни і з Росії , щоб поніжитися на пісочкумісцевих пляжів , розташованих у південній частині міста.
Маріуполь - досить великий населений пункт з населенням без малого в 500 тисячжителів. Свою історію він веде з 1778 року, визнається одним з найважливішихцентрів грецької культури. В останні роки він також знайшов славу спортивногоцентру України , завдяки вдалим виступам баскетбольної команди « Азовмаш» ,футбольного та Ватерпольний клубів « Іллічівець» , перемогам маріупольськихбоксерів на міжнародних змаганнях.
У Маріуполі працює більше багато готелів та готелів , як на морському узбережжі, так і в різних міських районах . При цьому вигідніше знімати квартируподобово в Маріуполі. Багато гостей міста вважають за краще зняти подобовоквартиру через Інтернет , і заощадити на проживанні , готувати на власній кухніі жити у вільному ритмі. Подобові квартири набагато дешевше вартості готельнихномерів , а комфортабельність на порядок вище - можна курити на балконі ,користуватися Інтернетом , пральною машиною , холодильником.
Найрозкішніші подобові квартири знаходяться в старій частині міста , якаобмежена проспектом Металургів , бульваром Шевченка та річкою Кальміус . Вісторичному центрі Маріуполя збереглося безліч житлових будов дореволюційного періоду, а також 4 - 5 -поверхових « сталінок » з великогабаритними квартирами.
Житло в центрі - ідеальний варіант подобової оренди квартир для тих гостейміста , які планують ознайомитися з усіма маріупольськими пам\'ятками і веселопровести вільний час. Тут знаходиться центральний міський сквер з фонтаном уДраматичного театру , працює кінотеатр «Перемоги» , де демонструються фільми в3D -форматі , боулінг- клуб , безліч піцерій і кафе , нічних і спортивнихклубів.
Також комфортабельні квартири подобово з гарним видом знаходяться в центріЛівого берега ( Орджонікідзевського району ) - на площі Перемоги та прилеглоїдо неї вулиці Азовстальської (житловий фонд цій частині міста , знову ж таки ,складають « сталінки »). Респектабельну квартиру подобово в Маріуполі можназняти на площі Луніна - у морського порту , найбільшого в Україні .
Якщо бюджет туриста відносно скромний , простіше зняти квартиру подобово не всамому центрі , а на деякому віддаленні від нього. Наприклад , на 17- му чи5-му мікрорайоні , в мкр. Кіровський . Різниця в орендній платі буде відчутна ,а дістатися до центральної частини Маріуполя можна буде буквально за парухвилин - місцевий транспорт відрізняється інтенсивністю руху і великоюкількістю різноманітних маршрутів тролейбусів та автобусів , більша частинаяких пролягає саме через головні вулиці та проспекти .
Ще більш економічний варіант короткострокової оренди житла - квартири в «віддалених » мікрорайонах Маріуполя - «Східний» , «Черемушки» , 23-ий , а такожв Іллічівському районі. Тут височіють житлові будівлі стандартної архітектури -п\'ятиповерхові «хрущовки» , 12 - 14 -поверхові « брєжнівки » , будівлі,побудовані за чеськими і московським проектам . Відзначимо , що з деякихмікрорайонів дістатися до центру громадським транспортом просто , алеоб\'єктивно довго. Наприклад , поїздка з «Східного » в центр займе від 40 до 60хвилин. Причому в години пік все «маршрутки» будуть переповнені.
Як бачимо , ринок подобової оренди житла в Маріуполі відрізняєтьсярізноманітністю пропозицій і можливістю вибрати оптимальну за ціною квартиру.Дивіться пропозиції в каталозі на allflat.com.ua .